PolskiРусский


Myjka do butów Myjka do cembrów Myjka do pojemników i skrzynek z osuszaniem Prasa pneumatyczna do mięsa Linia smażalnicza

Firma „GBE” jest czołowym polskim producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego. Specjalnością firmy są urządzenia do utrzymywania higieny w zakładach przetwórstwa spożywczego: wszelkiego rodzaju myjki, śluzy sanitarne, wyposażenie szatni, jadalni itp..., a także kompletne linie do produkcji wyrobów opiekanych i smażonych, w skład których wchodzą: panierownice, smażalniki olejowe, piece parowo – powietrzne i spiralne taśmowe tunele chłodnicze i zamrażalnicze.

Firma GBE Sp. z o.o. produkuje także formy do wędlin w różnych konfiguracjach, począwszy od pojedynczych foremek, poprzez małe zestawy (6-8 form), po wieże w których można jednorazowo otrzymać kilkaset kilogramów produktu gotowego. Atutem firmy są niskie ceny, doskonała jakość produkowanych urządzeń i krótkie terminy realizacji zamówień.

Urządzenia wykonane przez firmę GBE Sp. z o.o. pracują w większości krajów Unii Europejskiej jak również na Ukrainie, Białorusi, w Rosji oraz w krajach Ameryki Północnej (USA, Kanada), oraz w Afryce (Egipt , RPA). Wykonujemy również maszyny na indywidualne zamówienia klientów.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i zachęcam Państwa do bezpośredniego kontaktu, co umożliwi nam poznanie Państwa potrzeb i oczekiwań, co do oferowanych produktów, jak również dostarczy Państwu informacji na temat cen i warunków sprzedaży.

Myjka do klatek do drobiu Śluza higieniczna Śluza higieniczna Transporter spiralny Myjka do pojemników i skrzynek